TESTY NA KORONAWIRUSA DLA FIRM I INSTYTUCJI

Oferujemy kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie testów na koronawirusa dla pracowników. Testy wykonujemy w miejscu pracy – na terenie biura, zakładu, dojeżdżamy także do domu pracownika.

Mamy wiedzę i specjalistów! Nasz zespół tworzą lekarze oraz managerowie z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu ryzykiem w placówkach medycznych. Gwarantujemy merytoryczne wsparcie w oparciu o naukowe podstawy, wszystkich proponowanych rozwiązań.

  • Doświadczenie
  • Wiedza
  • Efektywność

Dane rynkowe

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

Wywiad epidemiologiczny

Testowanie rozpoczynamy od przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego w formie ankiety. Na bazie zebranych informacji dokonujemy indywidualnej oceny ryzyka i szacujemy poziom zagrożenia epidemiologicznego. Te informacje są niezbędne do dalszych etapów.

Test na koronawirusa

Nasz zespół medyczny przeprowadza testy na koronawirusa w miejscu pracy – na terenie biura lub zakładu, a także w domu. Przeprowadzenie testu na koronawirusa trwa zaledwie kilka minut, wyniki uzyskujemy w ciągu 15 minut. Badania są bezbolesne.

Ocena wyników

Właściwa interpretacja wyników jest kluczowa dla dalszego postępowania. Nasz zespół medyczny ocenia wyniki testów, wyjaśnia ich znaczenie oraz tworzy bazę danych pozwalającą na monitorowanie ważności wyników przeprowadzonych badań.

Nadzór epidemiologiczny

Łącząc dane z wywiadu epidemiologicznego z wynikami testów nadajemy pracownikom odpowiednie statusy, a następnie na bieżąco je monitorujemy. Dzięki temu możemy w porę powiadomić wybranego pracownika o tym, żeby został w domu i poddał się izolacji.

RODZAJE TESTÓW

Oferujemy kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie testów na koronawirusa dla pracowników. Testy wykonujemy w miejscu pracy – na terenie biura, zakładu, dojeżdżamy także do domu pracownika.
Testy serologiczne (immunologiczne)

Przeprowadzamy indywidualną ocenę ryzyka opartą na kompleksowym, pierwszorazowym wywiadzie epidemiologicznym.

W oparciu o wielopłaszczyznowy algorytm analizujemy zagrożenie epidemiologiczne jako pochodną szeregu czynników w tym m.in.: zachowań, kontaktów, stanu zdrowia itp.

W oparciu o algorytm oceny wyników nadajemy jednorazowy status „OK-2-WORK” lub też status alarmowy wymagających dalszych indywidualnych testów lub izolacji.

CZY WIESZ, ŻE …

  1. Testowanie bez wywiadu epidemiologicznego może prowadzić do błędnych wniosków
  2. Ponad 95% społeczeństwa nie zna swojego statusu zagrożenia epidemiologicznego
  3. Przeprowadzenie testu trwa zaledwie kilka minut
Testy genetyczne / wykrywające antygen

Nasz Zespół Medyczny wykonuje profesjonalne testy serologiczne (wykrywające obecność przeciwciał). Badania wykonujemy na terenie biura, zakładu pracy, w domu pracownika, lub w specjalnie przystosowanym do tego celu samochodzie.

Oceniamy wyniki testów, wyjaśniamy ich znaczenie oraz tworzymy bazę danych pozwalającą na monitorowanie ważności wyników przeprowadzonych badań.

W połączeniu z indywidualną oceną ryzyka nadajemy status OK-2-WORK lub w razie konieczności status alarmowy – zapewniając kompleksową opiekę osobom wymagającym dalszego postępowania.

CZY WIESZ, ŻE …

  1. Testy na obecność przeciwciał są obecnie najczęściej wykonywanymi testami na świecie
  2. Wyniki tych testów mogą świadczyć o braku kontaktu z wirusem przed 15-20 dniami lub wcześniej lub potwierdzać taki kontakt i informować o stanie odporności.
  3. Czułość i swoistość dostępnych na rynku testów jest różna, zwykle powyżej 90%

UWAGA:
Wykonanie testów serologicznych zawsze połączone jest z kompleksowym wywiadem i oceną indywidualnego ryzyka epidemiologicznego.

MASZ PYTANIA? NIE ZWLEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Oferujemy rozwiązania dla

Produkcja

Handel

Fitness

Biura

Usługi